Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: servisní poradce - přijímací technik, Jindřichův Hradec

Pozice:
servisní poradce - přijímací technik
Zaměstnavatel:
AR SERVIS s.r.o.
IČO:
42408393
Oblast (okres, kraj):
Jindřichův Hradec
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
26000
Popis práce:

KONTAKT E-MAILEM
Popis pozice: příjem vozidel zákazníků servisu, administrativní zpracování servisních zakázek, komunikace se zákazníky.
Požadujeme: středoškolské vzdělání technického směru, zkušenost na obdobné pozici výhodou, znalost práce na PC, časová flexibilita, komunikativnost a profesionální vystupování, zákaznicky orientovaný přístup, ŘP skupiny B - aktivní řidič, pečlivost, zodpovědný přístup, loajalitu, samostatnost, odolnost vůči stresu.
Nabízíme: Karta Multisport, benefity v rámci automotive

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Klára Götzová
Telefon:
Počet zobrazení inzerátu:
79×